Austrália

Nový Zéland

Exotické ostrovy

Střední Amerika

Destinácie ako Mexiko, Costa Rica, Panama alebo Guatemala si vás získajú výbornou kuchyňou, prírodnými krásami a historickými pamiatkami. Nechajte sa zlákať na nezabudnuteľnú dovolenku!

Nový Zéland

Čarovná krajina Pána prsteňov, panenská príroda a dva rozdielne ostrovy. Nový Zéland vám ponúka množstvo prírodných krás, ktoré by ste inde hľadali v desiatke rôznych krajín.

Austrália

Očaria vás červené púšte, zelené tropické pralesy, podvodné ríše Veľkého bariérového útesu, kilometre krásnych pláží, tradičné klokany a koaly alebo metropola Sydney s úchvatnou Operou, to je Austrálie.

Čile

Rozmanitá krajina s obrovskou diverzitou. Na severe krajiny nájdete púšte a soľné planiny. Uprostred Čile zasa navštívite úrodné vinice a na jej juhu nádherné hory a jazerá.

Antarktída

Antarktída a Shetlandské ostrovy sú pre cestovateľa čerešničkou na torte. V našej ponuke nájdete rôzne dlhé plavby na tento odľahlý kontinent.

Argentína

Svetoznámé Buenos Aires , pôsobivé tango, čarovné vodopády Iguazu, vyprahnuté kaňony na severe krajiny alebo krásy ľadovcov v oblasti Patagónie. To všetko nájdete v Argentíne.

Exotické ostrovy

Destinácie, ktoré sú zárukou exotiky, pokoja a komfortu. Na ostrovoch nájdete okrem krásnej prírody jedinečnú kultúru miestnych obyvateľov, ktorí sa považujú za najpriateľských ľudí na svete.