O nás

CK Viva Austrálie (dovolená-na-přání s.r.o.) je rodinná cestovná kancelária, špecializujúca sa na Austráliu a Nový Zéland. Austráliu a Nový Zéland poznáme dokonale, a preto vám ponúkame autentické zájazdy alebo dovolenky vytvorené na mieru. Chceli by sme, aby ste aj vy nasiakli neopakovateľnú energiu Austrálie, videli jej neskutočnú rozmanitosť alebo si vychutnali prírodné krásy Nového Zélandu. Nie sme veľká spoločnosť, zakladáme si na osobnom prístupe a snažíme sa navrhnúť to najlepšie riešenie pre každého klienta. U nás dostanete to, čo si žiadate. Len veľmi ťažko nájdete na inom mieste komplexnejšie a lepšie služby na Austráliu a Nový Zéland. Či už ste skupina alebo jednotlivec, hľadáte komfort alebo dobrodružstvo, máte jasnú predstavu alebo potrebujete poradiť, tak som presvedčený, že vám ponúkneme jednu z naj dovoleniek vášho života.

Všetky ponúkané lokality sme osobne precestovali a aj vďaka tomu vám môžeme ponúknuť vytvorenie ideálnej dovolenky na mieru. Moje dlhoročné skúsenosti so životom v rôznych krajinách, s cestovaním po celom svete a tiež prax v cestovnom ruchu vám chcem ponúknuť spoločne s naším priateľským prístupom k vašej spokojnosti. Rád by som vás tiež pozval do našej druhej sekcie Viva Amerika www.viva-amerika.cz, ktorá sa špecializuje na Južnú Ameriku a Antarktídu, informácie o celej našej ponúke nájdete tiež na www.vivatravel.cz.

Ing. Karel Topič – majiteľ cestovnej kancelárie

 

Získali sme certifikát AUSTRÁLSKY ŠPECIALISTA, pozrieť si ho môžete TU.

Prečítajte si príbeh ako naša CK vznikla a začínala…TU .

 

Tým Viva Austrália – O nás

Karel Topič
výkonný riaditeľ/majiteľ

Karlova vášeň pre cestovanie a podnikateľského ducha sa prvýkrát spojili počas jeho pobytu v Austrálii, kde sa rozhodol sprostredkovať krásy exotických miest ostatným ľuďom v Čechách a na Slovensku. V roku 2009 založil cestovnú kanceláriu špecializovanú na Južnú Ameriku, Austráliu a Nový Zéland. Po ukončení štúdia na vysokej škole a niekoľkoročnej praxi v oblasti obchodu sa vydal na svoju životnú cestu do Austrálie, ktorá sa za 6 rokov pobytu stala jeho druhým domovom. Ako sám hovorí, mal šťastie, že mohol precestovať celý svet, vrátane takmer všetkých krajín Južnej Ameriky a odľahlých lokalít, ako je Antarktída alebo Veľkonočný ostrov. Svoje zážitky a skúsenosti ponúka všetkým klientom v podobe netradičného prístupu, keď každému ponúka vytvorenie dovolenky na mieru. V roku 2013 bol ocenený ako finalista súťaže Živnostník roka. Okrem cestovania, športu a Austrálie je jeho najväčšou vášňou žena Michaela a dcéra Keira.

 

Lenka Šťastná (Happy 🙂 )
odborníčka na Južnú Ameriku

Cestovanie je jej vlastné odmala, kedy s rodičmi pravidelne chodievala na rôzne výlety, túry a predovšetkým stanovačky po krásach Českej Republiky. Túlavé topánky ju neopustili ani keď sa osamostatnila, a tak začala podnikať predovšetkým krátke, ale o to intenzívnejšie výpravy do cudziny. S vekom získava aj odvahu, a tak sa púšťa ďalej od rodného hniezda. Na cestách jej najviac učaril Island, ale neustále dáva šancu aj ostatným krajinám. Poslednou novo objavenou vášňou je Brazília a Argentína. Uvoľnená atmosféra spoločne s nádhernou prírodou sú dokonalá kombinácia pre tak energickú osobnosť, akou Lenka bezpochyby je. Na životné výzvy odpovedá „Áno“ a na problémy hľadá riešenie. Na svoje i na klientov. Komunikácia s ľuďmi je pre ňu rovnako dôležitá ako jej rodina a cestovanie. A preto sedí na správnej stoličke a teší sa na to, aby i Vám mohla pomôcť s naplnením Vašich snov.

 

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

Cestovanie ju napĺňa a rada spoznáva nová miesta. Za nevšednými zážitkami vyráža najlepšie iba s batohom na chrbte. Prednosť dáva skôr menej známym turistickým destináciám. Niekoľkokrát navštívila Severnú Ameriku a ako zaujímavú skúsenosť považuje prácu na výletnej lodi v Karibiku, kde strávila krásne dva roky. Žila osem rokov v Írsku a behom tejto doby mala možnosť precestovať Európu, Karibik, Indiu a JAR. Ta ju zatiaľ očarila najviac a nezabudnuteľné zážitky jej pripomínajú nádherné fotografie, ktoré si z ciest doniesla.

S cestovateľskými plánmi určite nekončí a rada Vám pomôže naplánovať i Vašu dovolenku snov.

 


Petra Štěpánová
odborníčka na Európu, USA a exotické ostrovy

„Včerajšok je tentam, zajtrajšok nám nie je známy. Ale dnešok, to je dar!“

Vyštudovala angličtinu a nemčinu na filozofickej fakulte. Už počas štúdia pravidelne absolvovala niekoľkomesačné pobyty v zahraničí, keď sa každé leto vydávala za prácou, poznaním nových krajín a zlepšením jazyka do USA. Po vyštudovaní vysokej školy pracovala niekoľko rokov ako prekladateľka a tlmočníčka, a tak mohla i naďalej spoznávať svet. Takto sa jej podarilo dostať do kazašských stepí alebo napríklad aj na čajové plantáže. Cestovanie a poznávanie nového bolo, je a bude vždy jej koníčkom. “Najšťastnejšia som kdekoľvek v horách.” Petra sa snaží užiť si každý deň, pretože vie, že sa už nikdy nezopakuje. Rada sa venuje športom, ku ktorým patrí turistika, jazda na horskom bicykli, lyžovanie, snowbordovanie a bežkovanie. Ak jej to voľný čas a rodina dovolia, rada si prečíta dobré knihy a venuje sa fotografovaniu krajiny.

 

 

ÚDAJE CESTOVNEJ KANCELÁRIE

dovolená-na-přání s.r.o, zapísaný v Obchodnom registri
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770
Sídlo: Za Úvozem 788, Zlín – Prštné, 76001
Adresa pobočky: Vodní 1972, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.vviva-australie.sk

Bankové údaje: Unicredit Bank
Názov účtu: Ing. Karel Topič
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 2114827929

Poistenie proti insolventnosti CK nájdete tu.

Všeobecné a zmluvné podmienky CK Viva Austrália nájdete tu.

Zmluva o zájazde na stiahnutie k dispozícii tu.